Downtown Sirkeci Hotel

  • Wi-Fi
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Βρεφικές κούνιες
  • Κλιματισμός

Το Downtown Sirkeci Hotel Κωνσταντινούπολη απέχει μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από την Κωνσταντινούπολη και προσφέρει αποθήκευση αποσκευών. Σ' αυτό το ξενοδοχείο θα έχετε Wi-Fi, που παρέχεται στους κοινόχρηστους χώρους.

Αυτό το κατάλυμα προσφέρει στους πελάτες 59 δωμάτια εξοπλισμένα με ηχομονωμένα παράθυρα, μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού. Διαθέτουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Downtown Sirkeci Hotel σερβίρει μπουφέ πρωινού κάθε πρωί. Το Olive Anatolian Restaurant σερβίρει μεγάλη ποικιλία πιάτων μεσογειακής κουζίνας και βρίσκεται 450 μέτρα από το ξενοδοχείο.

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, περίπου 1 χλμ. από το Τέμενος Σουλεϊμανιγιέ. ΠΛατεία Beyazit σε απόσταση 18 λεπτών με τα πόδια, ενώ η Αγία Σοφία μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Τα κοντινά πολιτιστικά αξιοθέατα περιλαμβάνουν το Παλάτι Ντολμά Μπαχτσέ, που απέχει περίπου 3 χλμ. από το Downtown Sirkeci. Μπορείτε να πάρετε το λεωφορείο από τη στάση Big Tours Istanbul, που βρίσκεται μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Downtown Sirkeci Hotel Κωνσταντινούπολη
Ethnica Hotel Old City
Τιμή μόνο για κινητά

Ethnica Hotel Old City

7.2
Καλό 38 σχόλια
65 μ από το κατάλυμα
USD 32 USD 29
ανά νύχτα
Dodo Hotel Spa Old Town
Τιμή μόνο για κινητά

Dodo Hotel Spa Old Town

8.3
Πολύ καλό 55 σχόλια
70 μ από το κατάλυμα
Hotel Olimpiyat
Τιμή μόνο για κινητά

Hotel Olimpiyat

88 μ από το κατάλυμα
USD 29 USD 26
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    45 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sirkeci Train Station
    300 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Φαξ/φωτοτυπικό

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κάρτα-κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείαςG_25091
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο απέχει τo Downtown Sirkeci Hotel από το κέντρο της πόλης;
      Το κέντρο της Κωνσταντινούπολης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τo Downtown Sirkeci Hotel.
    • Υπάρχει αεροδρόμιο κοντά σε τo Downtown Sirkeci Hotel;
      Τo Downtown Sirkeci Hotel είναι 48 λεπτά οδικώς μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen.
    • Υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς από/προς αεροδρόμιο σε τo Downtown Sirkeci Hotel;
      Ναι, τo Downtown Sirkeci Hotel παρέχει πούλμαν αεροδρομίου. Όμως πρέπει να ενημερώσετε από πριν.
    • 🔤
      Το προσωπικό του ξενοδοχείο ποιες γλώσσες μιλάει;
      Το προσωπικό του ξενοδοχείο θα σας μιλάει τούρκικα, αγγλικά, αραβικά και ρωσικά.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    45 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sirkeci Train Station
    300 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Downtown Sirkeci Hotel Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο